זכות הציבור לדעת?! על זכות הציבור לדעת וחוק לשון הרע.
על הטרדה מינית, זכות הציבור לדעת ולשון הרע. Game Script | Preview
Classes: 8th Grade
Contributors : מתן כהן, נמרוד שניידר, גל לבני וגיא שמיע והמורה מונה מסראווה (תיכונט) ורונית דולב (tobe)

Prerequisites

במידה ומשולב בלימודי אזרחות נכלל בפרקי הלימוד על חופש העיתונות, צווי פרסום  וחוק לשון הרע. 


מתן כהן, נמרוד שניידר, גל לבני וגיא שמיע והמורה מונה מסראווה (תיכונט) ורונית דולב (tobe)

Get to know the characters


 • דין דיין

  דין למד משפטים ותקשורת כי התלבט בין שניהם ושמח כאשר הוצע לו תפקיד יועץ משפטי בעיתן הנפוץ במדינה דבר אשר איפשר לו לשלב בין השניים. הוא עושה את מיטב מאמציו לאפשר פרסום מצד אחד ומצד שני להבטיח שהידיעות אשר העיתון מפרסם מבוססות והעיתון אינו חשוף לתביעת דיבה. 

 • בן ברדלי

  בן ברדלי הוא עורך עיתון אגדי. זה לא מקרי שהוא הצליח בגיל צעיר להיות לעורך העיתון הנפוץ במדינה. הוא עבוד מסביב לשעון ויש אומרים שהוא למעשה חי בעיתון מסביב לשעון. הוא יודע לזהות ידיעה טובה והוא מעולה בלהבטיח יתרון יחסי על מתחריו. שמו יצא לפניו כמי שמצליח כל פעם מחדש להביא חדשות מרעישות לידיעת הציבור לפני כל עיתון אחר. 

 • אליס פמניסטה

  פמניסטית מוצהרת שאינה מפספסת שום הזדמנות להופיע בכל מקום בו יש צורך לקדם את מעמדן וזכויותיהן של הנשים. ידועה בלוחמניות הבלתי מתפשרת שלה ובאיכות המעולה של כתבותיה. 

 • פרופ׳ צדקיהו צדיקוב

  פרופ׳ צדיקוב הוא חוקר בעל שם בקתדרה למשפט באוניברסיטת העם. שמו יצא לפניו כמומחה בתחום של חופש העיתונות, חופש הביטוי, זכות הציבור לדעת, חוק לשון הרע ותביעות דיבה. אשר על כן הוא אורח קבוע בדיונים טלויזיונים ובעל טור קבוע בעיתון הנםוץ במדינה. 

 • יודע ראשון

  יודע לא ביזבז זמן, מיד לאחר שירות בגלי צהל עשה תואר בתקשורת, סיים בהצטיינות יתרה ומשם הדרך להשתלב בעיתון הנפוץ במדינה הייתה קצרה.  הוא חרוץ ולהוט לבנות לעצמו מהר שם של עיתונאי מוביל.


ResourcesReviews (0)


Overall game experience

The game created meaningful conversation

The content was relevant

Resources were helpful and relevant

The students had fun