התבלין במשחק אסטרטגי על חוזקות, חולשות ויצירת ערך
בלילה כאשר החושך ירד והשקט כמו ענן סמיך עטף את הכל, התכנסו החולשות והחוזקות, ההזדמנויות והאיומים וגם זה שנדחף לאחרונה כי הוא חושב שהוא בעצם הכי משמעותי - יוצר הערך היחודי,  והחלו להתווכח בינהם למי יש יותר השפעה על המשך דרכו ועתידו של הארגון.Game Script | Preview
Subject:
Classes: College
Contributors : רונית דולב

Prerequisites
רונית דולב

Get to know the characters


 • חוזקיהו

  אתה מייצג את חוזקות הארגון. את היכולות המוכחות שלו. כשמציגים אך הארגון תמיד קוראים לך לעמוד בחזית, מציינים את יכולותיך, מבליטים את כישוריך ותרומתך. אתה מאמין שאתה חזק מספיק לשאת את הארגון על גבך.

 • חולשניהו

  טוב אף אחד לא מושלם ושלא יספרו לך אחרת. לכולם יש חולשות ואתה חושב שאסור להסתיר אותן. הן אותנטיות והופכות כל דבר לאמיתי יותר. בתוך תוכך אתה חושב שיש בחולשות אפילו יתרונות, אנשים אוהבים להתחבר לדבר האמיתי, .הוא מעורר הזדהות,  אמפתיה.

 • הזדמנותיקה

  את תמיד נמצאת בסביבה, לא כולם רואים אותך, רק יחידי סגולה. כשאת מתגלה את מחוללת קסם שמשנה את הארגון. לא כולם אוהבים קסמים, יש רבים שהשינוי מפחיד אותם והם מעדיפים שתלכי. 

 • איומניקה

  את תמיד נמצאת שם ברקע ואת יודעת שכולם מעדיפים להתעלם ממך, להתנהג כאילו את לא קיימת, לא תגיעי, זה לא יקרה. את שונאת את זה שמתעלמים ממך, את אוהבת תשומת לב וזקוקה מאד להתיחחסות.  מידי פעם שולחת תזכורת שאם לא יתייחסו אליך תגרמי לשיבוש שלא תמיד יהיה ניתן לתקן אותו.

 • יחודיהו (UVP)

  משחר ילדותך אתה מביא ערך ולכן לדעתך אתה הכי חשוב כיון שזה מה שאנשים מחפשים היום. לכולם יש חולשות ואיומים והזגמנויות, זה ממש old news, מחולל השינוי טמון ביכולת להביא ערך יחודי משמעותי שעושה הבדל. לזה אנשים מתחברים.


ResourcesReviews (0)


Overall game experience

The game created meaningful conversation

The content was relevant

Resources were helpful and relevant

The students had fun