החברים של יואבי מבוסס על "לשבור את החזיר" מאת אתגר קרת
יואבי, גיבור סיפורו הקצר של אתגר קרת "לשבור את החזיר", עומד בפני החלטה לא קלה שתשפיע על גורלו.

לשם כך הוא פונה אל חבריו הטובים - בנטוב "הצייתן", עלמה "הבוגרת", נמרוד "המרדן", לולו "הילדותית" ופרץ"ההרפתקן".

האם הם יעזרו ליואבי? האם הם יסבכו אותו עוד יותר?

משחק תפקידים זה יגרום לכיתה לחוות את הסיפור בדרך שלא ציפו לה!Game Script | Preview
Subject:
Classes: 7th Grade - 9th Grade
Contributors : דורית צימבליסט (תיכונט) ואבישי פרידלר (To Be)

Prerequisites

התלמידים יגיעו למשחק אחרי שקראו את הסיפור 'לשבור את החזיר'


דורית צימבליסט (תיכונט) ואבישי פרידלר (To Be)

Get to know the characters


 • בנטוב הצייתן

  בנטוב הצייתן הוא חברו הטוב של יואבי. הוא תלמיד מצוין בבית הספר, מתנדב בהרבה מסגרות ובן למופת להוריו. הוא מרגיש מאוד דומה ליואבי. גם הוא בן טוב שתמיד שומע בקול ההורים ועושה כל מה שהם דורשים ממנו. ילדים בני גילו שחושבים את עצמם לחכמים גדולים יותר מהמבוגרים - מרגיזים אותו.

 • עלמה הבוגרת

  עלמה "הבוגרת" היא נערה חכמה, סקרנית, עצמאית ולא פרייארית בכלל. היא ידענית גדולה כמעט בכל נושא ולא עושה להוריה חיים קלים. (ולמרות זאת הם מאוד גאים בה) יש לה 2 אחים קטנים בהם היא מטפלת ממש כמו אימא. היא מאמינה שצריך תמיד לחתור לאמת - גם כשהיא איננה נעימה כל כך... אין ספק שהיא מתנהגת בצורה הרבה יותר בוגרת מיואבי (היא גם גבוהה ממנו בשני ראשים)

 • נמרוד המרדן

  נמרוד "המרדן", כשמו כן הוא, בועט ומתנגד כמעט בכל דבר. אולי זה בגלל ההורמונים והגיל, אולי בגלל הסביבה - הוא כל הזמן עצבני ומרגיש שהוא חכם יותר מכולם. תמיד מעצבן אותו כשיואבי לא מתעמת עם הוריו ולא מתנגח בהם.

 • לולו הילדותית

  לולו "הילדותית" היא הילדה שכולם אוהבים. היא מצחיקה ושובבה ותמיד מחייכת. חוץ מהפעמים בהם מבקשים ממנה להתבגר ולהתחיל להתנהג בהתאם לגיל שלה...זה ממש מעצבן אותה! היא מאמינה שילדים הם יצורים חופשיים ושמגיע להם לגדול בשקט, בלי שיציקו להם יותר מדי. התנאי שלה הוא שהיא מוכנה להקשיב למבוגרים, כל עוד זה לא מעצבן אותה יותר מדי.

 • פרץ ההרפתקן

  פרץ "ההרפתקן" הוא חבר של יואבי מכיתה א'. יש לו 3 אחים גדולים אז ככה שהוא כבר ניסה ומכיר כמעט הכל. הסכנה והבלתי נודע מושכים אותו. הוא מאמין שהוא כאן בכדי ליהנות. עם כל הכבוד למבוגרים, הילדות זה הזמן להשתולל ולהתפרע (הם פשוט שכחו שהיו פעם ילדים...) אם יש משהו שמשגע אותו זה האופי "החנוני" של יואבי וההתנהגות הכנועה שלו מול הוריו.


ResourcesReviews (1)


Overall game experience

The game created meaningful conversation

The content was relevant

Resources were helpful and relevant

The students had fun